בעיירת קלויזענבורג: האדמו"ר ראה את הזנחת קבר זקינו והחליט לחדש את המקום

כ''ק האדמו''ר מויז'ניץ שליט''א אשר הגיע במהלך חודשי הקיץ האחרונים לפקוד את קבר זקינו האדמו''ר מטשחויב ראה את ההזנחה במקום והחליט לגייס מימון מיוחד בכדי לחדש את המצבות. כעת המקום חודש בשלמותו לשמחתו של האדמו''ר

כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א אשר הגיע לציון זקינו האדמו"ר מטשחויב זיע"א הטמון בעיירת קלויזענבורג ברומניה וראת את ההזנחה במקום החליט לגייס מימון בכדי לשפץ ולחדש את מקום קבורתו של זקינו זיע"א.

ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א הגיע במהלך חודשי הקיץ האחרונים לעיירת קלויזענבורג ברומניה שם הוא השתטח על ציון זקינו האדמו"ר מטשחויב זיע"א.

הרבי שהגיע למקום ראה את הזנחת מקום הקבורה והחליט בצעד תקדימי לגייס מימון בכדי לחדש את הקברים במקום, כיאה וכיאות לאדמו"ר המנוח.

כעת, לאחר מספר חודשים בלבד הציון בעיירת קלויזענבורג חודש ושופץ על ידי מומחים בסיוע שליח חב"ד הרב דב בער אורגד. בסמוך למצבה המחודשת נכתב כי המקום שופץ על ידי כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

יש כאן משהו שקרי בידיעה. כתוב שבקיץ האחרון ביקר שם הרבי הקוה"ט וכעת הציונים שופצו, אבל בתמונה רואים שכתוב שהשיפוץ נעשה כבר באייר תשפ"א.
נראה שלמישהו דחוף ליחצ"ן עכשיו משהו …

השיפוץ היה עכשיו, והתאריך שכתוב-זה התאריך שכ”ק אדמו"ר הקוה”ט שליט"א נכח במקום.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו