צילום: גילי יערי / פלאש 90

"סופו תבוסה מוחלטת": גבאי התריס; הח"כים החרדים מגנים בחריפות

ברקע הסקרים הקשים, האופוזיציה הפנימית המתחזקת והפרסומים המביכים, נקט יו"ר המחנ"צ בצעד מתריס במיוחד כשהשתמש בתחבורה ציבורית בעיצומה של השבת והבטיח: נדאג שכל ילד יזכה לזה. הנציגים החרדים מגנים בחריפות

האם אבי גבאי מנסה להתאושש מהמהלומות הפוליטיות אותן הוא סופג לאחרונה באמצעות פגיעה והתרסה בקודשי ישראל? במהלך השבת העלה גבאי בחשבון הטוויטר שלו ציוץ בו נאמר: "הגעתי כעת לחוף הים באשקלון בתחבורה ציבורית, בשבת, כפי שראוי שיהיה בכל מקום בארץ ובחסות המדינה ולא בהתארגנות פרטית. לכל ילד שרוצה לנסוע לים מגיעה תחבורה ציבורית איכותית בשבת. אחד הנושאים שנקדם". עפ"ל.

כאילו כדאי להוסיף חטא על פשע, צירף גבאי לדברים תמונה שלו בחוף הים. כאמור, כל זאת בעיצומה של השבת רח"ל.

החשיפה שמביכה את גבאי: ניהל בעבר מו"מ עם חברות הגז


סגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן גינה את התנהגותו של גבאי ואת דבריו הפוגעים בשומרי השבת ואמר כי "מדובר במעשה חמור שיש בו פגיעה ציבורית בקדושת השבת בפרהסיה. מר גבאי ממשיך בסדרת טעויות פוליטיות שמציגות את מנהיגותו בספק גדול לעתיד".

הוא הוסיף: "על גבאי לזכור נוכח ההיסטוריה שמי שפגע בשבת קודש סופו לנחול תבוסה מוחלטת. אל לו למר גבאי לבנות על פגיעה והסתה נגד ערכי הדת והמסורת כמקפצה פוליטית, שכן הוכח לאורך הדורות כי ערך יום שבת קודש חשובה וגדולה מגחמה פוליטית זו או אחרת".

ח"כ מיכאל מלכיאלי: "אבי גבאי ראה שמלהפעיל חשבונות פייסבוק עלומים כנגד יאיר לפיד, לא מצליחים להביא קולות למפלגתו, והחליט לעבור לשיטה הישנה והמוכרת, התרסה כנגד כל דבר שבקדושה. גבאי, שבת היא מקור הברכה, חזור בך. מכאן לא תצא הישועה למפלגתך. חפש שיטות אחרות".

ח"כ ינון אזולאי: "אבי גבאי רואה את הסקרים העגומים וכנראה שכח מה זה להיות יהודי – לקושש קולות על חשבון השבת זו שיטה ישנה ולא מוצלחת".

אבי גבאי מציג: 7 שקרים בתוך 83 שניות

סקר חדש: הליכוד – 34, גבאי והמחנ"צ לשפל חדש

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
5 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

הכונו, בימים הקרובים כנראה נראה שהשבת תתבע עלבונה

עפרא לפומיהו! התחיל עם הרפורמים בכותל וממשיך עכשיו נגד השבת כנראה שהוא רוצה להוביל את מפלגת הכלום הציוני לאחוז החסימה

גבאי זהו זה!!!! לך!!! לך!!! לך!!!
קח אתך את יאיר היהיר, ותתנדפו מהר מהר מדפי הפוליטיקה לטובת טובים ממכם

חדל אישים שלא מבין למה אף אחד לא רוצה להצביע לו

חבל שמשמיטים את התגובות שלי. הם הכי נכונות כאן מכולם, גם אם לא תמיד נעימות לאוזניים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו