"שונא את ש"ס": סערה בעקבות דברי מקורבו של נתניהו

התבטאות שנויה במחלוקת של רמי סדן, מקורבו של ראש הממשלה, שמונה ליו"ר דירקטוריון ערוץ 10. דרעי וש"ס דורשים את התפטרותו. סדן מכחיש

"אני כמוכם באליטה שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי": את ההתבטאות החמורה הזאת השמיע רמי סדן, מקורבו של ראש הממשלה שמונה ליו"ר דירקטוריון ערוץ 10 בישיבת הדירקטוריון הראשונה בה נכח.

ע"פ דיווח של גורם שנכח בישיבה סדן הוסיף "אנחנו כאליטה צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש"ס, למסעודה משדרות".

סדן עצמו מכחיש את הדברים וטוען כי "לא היו דברים מעולם. אנשים שמודאגים מהמינוי מנסים לסכסך בתוך הציבור הדתי. השם דרעי לא הוזכר בכלל בישיבת הדירקטוריון".

בש"ס זועמים מאוד על הדיווחים וקוראים להתפטרותו של סדן. יו"ר התנועה, אריה דרעי, פירסם תגובה חריפה בה נאמר: "מצביעי ש״ס אינם סרח עורף, מצביעי ש״ס הם מאות אלפים של מזרחיים שהחליטו להתאגד ולהרים את ראשם כדי למגר מן העולם תופעות כמו רמי סדן. אנחנו כאן בשביל להישאר, אנחנו כאן בשביל לומר לאנשים כאלה שבישראל 2016 לא נעבור לסדר היום על התבטאויות כאלה. לא בפומבי ולא בישיבת דירקטוריון סגורה.

לכל אנשי התקשורת מכל כלי התקשורת להתעלות מעל אינטרסים אישיים ולגנות את הגזענות הזו בכל פה, אסור לשתוק.

היום זה נגד המזרחיים ונגד המסעודות משדרות ומחר זה יהיה נגד ציבורים אחרים. התקפה בזויה כזו נגד ציבור שלם רק בשל מוצאו, לא יכולה לעבור לסדר היום בשום צורה".

ואילו ח"כ יגאל גואטה הודיע ליו"ר הקואליציה כי "נוכח דברי הבלע והשנאה מתבקש שעד מחר יוזמן רמי סדן לשימוע אצל שר התקשורת. כלל וזה לא יקרה אני מציע שלא תספרו אותי בהצבעות. אני בשדרות אצל מסעודה".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו