צילום: פלאש 90

ליברמן: "נגרם נזק למדינה כתוצאה מהפרסומים על התקיפה"

שר הביטחון מסביר את התבטאותו נגד הפרסומים השונים על תקיפת הכור. "מבחינה מקצועית לא היתה הצדקה לא לאשר את עצם הפרסום, וגם היה קשה לעמוד מול הבקשות להתיר לפרסם, אבל מה שקרה אחרי זה היה מוגזם"

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ממשיך להתבטא בחריפות נגד פסטיבל הפרסומים וחילופי ההאשמות סביב תקיפת הכור הגרעיני בסוריה ב-2007.

"חד משמעית נגרם נזק למדינה כתוצאה מהפרסומים. נחצו קווים אדומים. זאת מגמה שהולכת ומתגברת, אני מתכוון לדבר עם כמה משופטי ביהמ"ש לשעבר כדי לראות מה אפשר לעשות כדי למנוע מצב דומה בעתיד", כך ליברמן בראיון לגל"צ. לדבריו, "לא רוצה להזכיר את השמות של מי שהדברים שלו פגעו"

ליברמן הסביר: "הפרטים עצמם פורסמו בספר של בוש ובבמות נוספות. בבחינה מקצועית לא היתה הצדקה להמשיך עם הצנזורה וגם היה קשה לעמוד מול הבקשות להתיר לפרסם, אבל אף אחד לא חשב שהאגו חשוב ככה לאנשים שבכירים ניהלו מלחמת גוג ומגוג".

"צנזורה זה גוף עצמאי לגמרי, לא צריכים אישור מאף אחד. ששאלו אותי אישרתי. הייתי שלם עם ההחלטה עד שראיתי מה קרה".

על תפקודו באותה תקופה אמר ליברמן: "אני חבר הקבינט היחידי ששרד מאז ועד היום, ומה שחשוב זה עצם ההחלטה ופה מגיע קרדיט לאולמרט אחרי לבנון השניה לקבל החלטה כה מורכבת. היה חשוב להצטרף אז לממשלה נעשו דברים ובאמת טוב שזה ככה. היה מבצע מבריק והקרדיט מגיע לרה"מ וכל זרועות הביטחון".

"המודיעין האיראני הרוויח מידע רב ערך": מי חשף את הכור הסורי?

חאפז השאיר ירושה לבשאר: הפרק בהיסטוריה שסוריה תעדיף להעלים

דיכטר מסביר: "למערכת הביטחון הייתה דרך פעולה נוספת"

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אני ממש ממש לא מצליח להבין למי היה בוער לפרסם את העניין?
מה היה רע בלי פרסום?
הרי כולנו ידענו את האמת !! אז מה צריך כל ההתעסקות סביב העניין?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו